Фестиваль таврийская семья
Хор ветеранов |  : : 
Таврийска родина

Танцевальный фестиваль в геническе


Таврийская семья
Засідання оргкомітету з питання підготовки до проведення у місті 25-26 серпня Всеукраїнського фестивалю національних культур відбулося минулої п`ятниці у голови райдержадміністрації Валерія Дронова.

   Як вивести це дійство на принципово новий рівень, зробити його ще яскравішим, видовищнішим, привабливішим? Адже цього року у фестивалю ювілей – на приазовській землі він проводитиметься вже вдесяте.

   Розглядалися пропозиції начальника управління культури і туризму облдержадміністрації Н.Федотової, керівників відділу культури Л.Фролової, стадіону "Будівельник" О.Карпова, управлінь і служб райдержадміністрації, представників міськради.

   Планом проведення фестивалю, підготовленим відомим в області фахівцем у цій справі, заслуженим працівником культури України О.Величком, передбачено багато цікавих заходів.

   Першого дня, 25 серпня, основні події розгортатимуться на міському пляжі. Генічани і гості міста зможуть побачити виступи художніх колективів, розгорнуті тут же національні подвір`я зі зразками народних ремесел, національних кухонь, матимуть змогу спостерігати за конкурсами "Національна красуня" і аматорів естрадного жанру. А завершиться дійство біля моря багаттям дружби. Таврийска родина Геническа

   Без сумніву, не менше народу збереться і наступного дня, у неділю, на стадіоні "Будівельник". Адже там о 18-й годині розпочнеться гала-концерт учасників фестивалю, організатори якого підготували для глядачів багато цікавих сюрпризів, у тому числі і виступ відомої естрадної зірки.

   Оргкомітет фестивалю закликає комунальні служби і мешканців міста гідно зустріти гостей: впорядкувати вулиці, парки, сквери, прибудинкові території, адже очікуємо на приїзд представників понад 15-и областей України та близького зарубіжжя, керівників області, міністерства культури і туризму України.

   Ширше коло, фестиваль! "Таврійська родина" збирає друзів

Интересные и познавательные сайты